Monday, April 17, 2006

Bleona Qereti Video - Boom Boom

Bleona Qerreti Video Klip - Boom Boom

70 comments:

Anonymous said...

Bleona njish
Femra me me cilesite e bukura qe kam pare deri tani dhe mos e caj koken fare se cthone te tjeret ..
PEr mua je e vetmja kengetare qe ak arritur dicka me mend deri me sot..

Qika_Hollanda said...

raspijaaaaaaaaaaa ma e madhja ne krejt kosoven
me zezak kuku
shko rsssss


tungg qika nga hollandaaaaa

Anonymous said...

Bleona si te kam thene ketu ne Amerike ti nuk behesh dot si "Jenifer Lopez", pasi nuk i ke komplekset e saj the ate qe i ka dhene Zoti asaj madje je shume larg edhe nese rregullohesh me operacione plastike. Je shume jashte mode per amerikanet

Anonymous said...

Kush Do qe flet me Zili per shqiptaret mos i besoni. Ne radhe te pare shqiparet jane me te bukur dhe me te miret ne bote DHE JA KALOJNE KETYRE PLEHRAVE AMERIKANE qe kemi ne ketu ne amerike. Bleona mund te mos kete ze shume te mire por ja kalon 1000 here per pamje si Angelines e JLO's. Ato sjane gje kur cohen ne mengjes por ngaqe i kane te gjitha mundesite behen te mira, por shqiptaret ja kaojne te gjitheve.
Pacin Fat te gjithe shqiptaret e njofur neper bote!

Anonymous said...

shum koment te mire paske lan te lumt goja se tek je shqiptar taman sukse ne jeten tende bye

Anonymous said...

bleona,kenketarja me sexy ne bote,une jam nje djale shqiptar qe rri ne amerike the ska shanse me gjete nje femer me sexy se ty.
urime ne karrieren tende si kengetare the mos caj koken cka thone te tjeret.sepse te kane zili.
by shpirti

Anonymous said...

je kurva ma e madhe

Anonymous said...

E bukur ne paraqitje por jo per kengtare.. Sorry je pa talent.

Anonymous said...

this song suckks yahh start a new one that people will actually like..

Anonymous said...

ja hangshi mutin krejt rorbt ju qifsha spo ju vjen marre ma mbron Jenifer Lopez", e ja un Autoritetin Bleones marre duhet me ju ardh po dej dje se ke njoft e tash han mut per to keq valla shqiptar tshkret jeni mrapa shum shum po mvjen keq a 1 di me ju than se me mujt mu ba si bleona as njo skishi refuzu me gjith qef e kishi marr stilin e sajna ....

Anonymous said...

ta qift ty zozaki nanen npidh mori drol po apet ika hije qe osht llokum a ti je si sorr more ncncn je dal nholand me socjal a zoti e dit e mshurdhon ktu kishe po di naj sen ...enisi bleon ti je veq 1 edhe ska ma tjeter shqiptare ma un te uroj suksese edhe veq vazhdo je numer 1 .enis_1isi@msn.com

Anonymous said...

ne pergjithesi ju qifte derri te gjitheve. bleona je vetem per gojore.

Anonymous said...

EEEEEEEEEE ME KTO FJAL QE I KINI SHKRU PE TREGONI AUTORITETIN TUAJ SI SHQIPTAR E PO E MBRONI JLO E ANGELINA NDAQI ME DIT JENNFIER LOPEZ ASHT KENGTARJA IME E PREFERUAR POR KURR NUK E ULI BLEONEN PER 1 JENNFIER NNNCNNCN QE SHQIPTARI KU TTREGOHET EDHE KRAHASONE BLEONEN ME JLO EDHE ANGELINEN AMA PA U SHMINKU E PA U NREQ E TANI FOLNI CILA OSHT MA E MIRA OOOOOOOOO SHQIPTAR E QATO QA PO SHAJN JAN VEQ KATUNAR QE SE KUPTOJN ARTIN BLEONA VEQ VAZHDO PERPARA nga ROCKERKA

Anonymous said...

edheeeeee 1 duhet ta din gjith kengtaret angleze e tjerat ato i bajn spotet e mira e hyn ne at numrin e famsheve vetem nese flejn me regjizorat e tune e etj e tonat sa e dim na jooooooo me karakter se dihet se ktu diqka qe bahet mirret vesh menjeher po nejse edhe normal shtpojn diqka rrejn ROCKERKA

Anonymous said...

bleona pono star.mbaruan shqiptaret shkove nga zezaket tani.

vlonjati said...

bleona pse me zezak moj goc nuk gjete ndo nje coban nga ata qe cajn arat me vegel do te kishte dal filmi me i bukur i te gjithave kasetave porno.baxhela e muzikes shqiptare.

Anonymous said...

bleona mos u shpeteso per cpo thone te tjeret se ketu ne amerike zezaket jane ndonjeher me te mire se shpiretaret fat

Anonymous said...

bleona you rock girl. Everyone who says that you don't rock suck. You ae 1000000 times beter that those other bitches. go to hollywood

Anonymous said...

hehhehe valla shume qudi po ka commente ndryshe po un per vete jetoj ne amerik po met thon drejten prap na shqiptart dijm mu knaq i kemi do sene ma te bukura e pse thuni ju per Bleonen kurrr sene vene asaj shkurt nuk intereson per mua Bleona eshte perfekt e qe ke edhe per J Lopez un se di qka jeni ak thoni un shkurt e dua Jloperz si kengetare po Bleona nuk eshte qysh po thoni ju Bleona veq Perpara:D

Anonymous said...

Excellent, love it! american airlines Strategic email marketing Kennedy buick mazda Gnc loss pill weight Car cd player in uk Zithromax bronchitis gay black webring Didrex approval

Anonymous said...

shka deshte me na tregu me zezakun se kuptoj edhe neqoftese se sta ka ba ai, persa i perket kercimit dhe suksesit me qdo shqiptar do te kishe marre te njejtin sukses sepse une mendoj se klientat e tu do te jene, qofte dhe jasht kufijve vetem shqipetare. Une te garantoj dy gjera; hajde ne agnli (spo mundem me e shkrujt angli me te madhe se jam merzit me ta) ne Gloucester dhe pyet per biznesmenin nga Hasi' se te garantoj qe do te kesh me shume sukses me mua, si ti ne kasete po ashtu edhe une ne qfare ti, po i shkon mendja Shqiptarve qe ti po kerkon. Dhe nje gje tjeter kur te ikesh nga ketu do te te dhuroj nje nga helikopteret e mi

Anonymous said...

sa primitiva jeni

shum selaka bre per qka e thehni koken nuk esht normal keto fjal fol kush nuk ka kultur apo esht i mbrapametun

edhe pavarsija nuk ju bon njerz....duhet shum ma shum....

Anonymous said...

bleona se di a e ki gati ni spot porno qe ke pas me gjiru qato deshta me ju tregu shqipe

Anonymous said...

o bleona je pidhi me i pa pam n bot po e dhive pak me zezakun me mire me ebo sex me mu se t kam idhull. trupi yt "vret" kedo e jo me zezakun pill moter. ti je si shpirt te honksha pillin o yll

Anonymous said...

a ma mban njer ne goje , te qi fort keko lek sa te dush por besoj se nuk te pelqejne te bardhet do kar zezaku ,megjithese ene une e kam te madh sa ta shklyn llapen ene buthen

Anonymous said...

jeni ndyresira te gjithe e tregoni veten ju shqiptaret gjeja e bukur nuk shahet po zilia cfare sben

Anonymous said...

me sa duket jua kaloka zezaku juve sidomos kosovareve se shikoj qe te gjithe prej andej jeni
hahaha...

Mangi said...

Hi Bleona je shum kull vetem vazhdo e keta fshataret qe te kritikojn mos jau zi per te madhe se ketyre ju mungon truri i vogel e jan nga koha e gurit DMTH qe je shum e cull edhe si te kem sa ma shum njerez te famshem si ti qe te dihet se edhe ne shiptaret kem talent.Pershendetje nga djali nga Berlini ,edhe me ne fund pershendetje atyre qe e adhurojn Bleonen ...

Anonymous said...

pershendetje.se pari nje pershendetje deri te bleona nga besi.dhe me pas te ju vizitor te kesaj adrese.ok keni te drejt me ba kritika.po nuk ashtene rregull me i than fjal fyese,se duhet te keni rrespekt.E di se gjdo vajz do kish pas dasht me kon si bleona,dhe cdo djal do kish dasht sepaku nji nat ta kaloj me bleonen.Bleona vazhdo zemer,se vajzat te fyejn nga gjelozija.a djemt nga dashnija...hehhe...por un nuk te fyej,shkaku se nuk te dashuroj hhehhe...por te dua dhe te respektoj...tung nga TETOVARI

Anonymous said...

bleona je njesh ja kalon te gjitheve dhe vazhdo keshtu mos i ver veshin te tjerve lela kanada

trapi said...

bleona je me e mira nda te gjith bravo dhe ju kosovare mos e krruani shum me ne shqipetaret e vertet tirane kanada

Anonymous said...

BLEONA VAZHDO KESHTU MOS DEGJO TE TJERET DHE JU KOSOVARE JENI TURPI JONE QE QUHENI SHQIPETARE JENI VEC KATUNDARE AS SHQIPEN NUK DINI TA FLISNI

Anonymous said...

o valla si prostitut ani mo qit kangen boom boom qka je shplu bre allahi te vraft krejt njerzt kan kam si ti jazikkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Anonymous said...

hej ti komentusja e parafundit mos fol shum per kosovart se te rrehin e nuk te lajn me qajt
masi na kukmi shqiptar e po na shan mas je ti shkin
heeeeeeeee po aj muti mutin e livdon

Anonymous said...

O BLEONA JE YLL BOTE.
PASTAJ SHQIPTAR -KOSOVAR JEMI NJI APO JO?

Anonymous said...

Kendo perveti e jo per mu,coment mbas comenti flitet lipi,hongsha,rs-qi,shti,pi.E drejta osht qe kisha pas deshir me kalu naten me ty e keto fjal mi fol me ty.Tani ti kishum pas edhe nja dy cigare mbas lezetit mej pi.

Anonymous said...

Bleona you are hotter than Jeniffer Lopez Love the black guys mos ta nin hiq ma tmirt se zizakt ska

Anonymous said...

i dont kaber nowww, she is

feridi said...

o ska me bleonen me mujt e kisha martue edhe e kisha majte ne prehen tim tan jeten e duaaaaaaa shummmmmmm prej ferdit25 kaloni sa ma mire shqipeeeee byeee

ferdi said...

www.ferizi25.piczo.com foto te mija

Anonymous said...

te pershendes bleona jam 1 djal qe te adhuroj me se shumti ne jet kure te del ti tv mu kanen tu pre pare e nali maqinen nuk du ma shum ne jet veq me te pa pe r se afermijetoj ne LONDER po mos i degjo njerzit se shka thojn veq perpara se florij jeni se do njerz as nuk pe din se nga je nga kosova apo nga shqipria te dua shummmmmmmmm

Anonymous said...

tttttoooooooo

Anonymous said...

te dua shum je ma e forta ij BLEONA mos i ngo qa thojn njerzit kam deshire veq 1 here me ta prek doren se ato vajzat po gjelozojn ne tye se je florij veq per para te pershendes nga LONDRA NUK DU MA SHUM VEQ ME PA NI ENDERR ME TYE HIQ MA SHUM

Anonymous said...

spot ma bajat kur skom pa........

Anonymous said...

hello bleona be happy and dont listen to anywone and say hello to your boy-friend bye by:DONA DONA

Anonymous said...

Bleona.
eshre vajze shume e mire. une personalisht e kam takuar vite me pare kur ajo po vazhdonte vitin e pare te dramaturgjikut ne tirane.
shume e sjellshme dhe aspak mendjemadhe dhe shume akome edhe me e bukur ne realitet. bukurine e saj nuk e ben makiazhi. ajo pa makiazh fare eshte bukuri engjellore.
persa i perket zerit nuk mendoj se futet ne kategorine e zerave qe une pelqej, por megjithate shume te tjere e pelqejne, cdo kengetare ka adhuruesit e vet.
you go girl.....you never care what people say anyway...

Anonymous said...

Kur te hyp vetja ne qeif cfar nuk provon. Mos tju duket cudi kur te fillojm me dogs and horses. Gjithe keto cuna shqipetar, simpatike, te zgjuar, ik goca e bo porno me zeskun, turp i madh per ne kengetare si Bleona. Une per vete kurr nuk ja degjoj me kenget e saj, me vjen te vjell.

Anonymous said...

bleona je cool mos i ndigjo kta seliakat ekosoves ata sdin me fol shqip paster veq tallen me vajza te bukra si tye qe un gjith jeten time kam dasht te jem si ti kaq e bukur sexy dhe te pakten te jem e asdhuruar kaq shum sa ty qe je ktu ne strug te ne .. tung nga struga-maqedoni

Anonymous said...

bleona je cool mos i ndigjo kta seliakat ekosoves ata sdin me fol shqip paster veq tallen me vajza te bukra si tye qe un gjith jeten time kam dasht te jem si ti kaq e bukur sexy dhe te pakten te jem e asdhuruar kaq shum sa ty qe je ktu ne strug te ne .. tung nga struga-maqedoni

aida said...

bleona je cool mos i ndigjo kta seliakat ekosoves ata sdin me fol shqip paster veq tallen me vajza te bukra si tye qe un gjith jeten time kam dasht te jem si ti kaq e bukur sexy dhe te pakten te jem e asdhuruar kaq shum sa ty qe je ktu ne strug te ne .. tung nga struga-maqedoni

Anonymous said...

o vajz shqiptare edhe pse jeton ne USA ska lidhje ti prap je shqiptare po mos i ndigjo kta qe se kan trurin e plot atyre u mungon nje pjes te kok veq se nuk e di a esh nga truri i madh a nga ay i vogli .. po ti veq vazhdo se je vajza me sexy dhe ktu ne STRUG je shum e adhuruar je bo HIT kenget e tua ndigjoen ne gjdo kafic ne gjo club .... ee sa per at qe ke bo spot me zezak un ste boj me faj ajo esh jeta jote ti e din vet se qka bon pse a sjan te mir zezaket a? njers jan te bardhet e njers te zinjt ska lidhje colori i trupit edhe ata jan njers qe i ka krijuar zoti un per vete i pelqej shum .. tung nga struga

Anonymous said...

zilia mund te bej qdo gje bleona mos i degjo fjalet e njerzve papakave te prish se ti je ma e mira veq vazhdo me nji fjal suuuuppperrr me tgjith qe i duhen 1femre te suksesshme tung bleona number1

Anonymous said...

Nuk esht me rendesi a esht shqiptar a amerikan a qka do qoft me kan me rendesi esht qe bleones ju ka pershtat me amerikan me ban inqizimin edhe qe shum mir ka dal perfekt ama qe po thojn do ma i mir amerikani se sa shiptari io keq e ka se ska shanca teorike as praktike me kan ma te mir ne te gjitha aspektet

astriti said...

hey bre qika mos e kalllxoni veten per rraspija me fol se bleona qasi esht qihet me amerikan me tulifare valla e pse mu rrok palidhje per ta sja vlen qija pidhin e nanes kurv ma

astriti said...

e qishty valla nuk te vyn as me kan kengetare e mu shit per pare as sen ma mir i varfun e me fytyr te zbardhur se si bleona me amerika e ku ta di une qiju me tulifare kjo sesht normale be se di qka mendon ajo me arrit me amerikan

Anonymous said...

un se di sa vet e kan qi bleonen veq edhe une e kisha qi nese ma jep kuptohet ska njeri shqiptar qe nuk e kish qi o popull disa bile edhe grusht i mshojn me postera te saj hahahah kaloni mir qini sa me shum por kujdes kon po e qini

Anonymous said...

nese don ma ma dhan bleona mir ish kan hahahah prap hani pini qini edhe mos rrini tung nga baki prishtina

Anonymous said...

bleona jam ni arhdjurus i yti e te qmoj shum jam nga kosova i istogut nese ke degju po dashta qe ti me ma ba ni nder te lutem me pershendet kur je ne naj emision te lutem thuaj se e pershendes ylber verbaj qao nga ylberi

Anonymous said...

ta qifsha nanen sen sdin

laaaauuu said...

tung you are very bad

Anonymous said...

HEJ O SHQIPTR PSE BEHNI TE TILL SA NJERUN Q EJU BEN TE FAMSHEM NE BOT QDO HER ENENQMONI MOSNI MORE SE NUK JA VLEN TA OFENDONI FEMREN ME TE BUKUR QE KA SHQIPERIAA OJ SHQIPE SE TE GJITHE EDIM QE AS JENIFER E AS ANGJELLINA SMUND TE KRAHASOHEN ME TE AJO ESHTE 1 DHE QDO HER DO TE JET PRANDAJ LEJENI XHELOZIN ANASH OJ TE PERMBYSUR

Anonymous said...

pse je bre kaq kurv bleona ... valla nima je a papapapa a pet dham ku pe ta rras ZEZAKU NCNCCCCNCNCNCN.

Anonymous said...

Heya i am foг the first tіme hеre.
I саme acrоsѕ this bоaгd anԁ Ι find Іt truly useful & it hеlpеd mе οut а
lоt. I hope to give something back anԁ help οthers like you helpеԁ
me.

Hеre is my ωеb ѕitе pikavippii.net
my website > pikavippi

Anonymous said...

Why visitors still use to reaԁ news paрers ωhen
in this technolοgicаl world the whole thing іs accessible on net?


Also visit my web page ... hvb
Feel free to surf my homepage :: jnl

Anonymous said...

I've learn a few just right stuff here. Definitely price bookmarking for revisiting. I surprise how so much effort you set to make one of these magnificent informative website.

Feel free to surf to my weblog - fast twitter followers
My page ... buy targeted twitter followers

Anonymous said...

I am truly thankful to the holder of this web site who has shared this wonderful article at at this place.


My web site; need more followers on twitter

Anonymous said...

Great blog right here! Additionally your website so much up fast!

What web host are you the usage of? Can I get your associate link
on your host? I desire my website loaded up as quickly as yours lol

My homepage ... zulutrade erfahrungen

Anonymous said...

It's truly very complicated in this active life to listen news on TV, so I just use web for that reason, and obtain the newest information.

Also visit my web blog; aaa fx

Anonymous said...

Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates.
I've been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this. Please let me know if you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.

Visit my web-site - a marketing business

Anonymous said...

Thanks for some other great article. Where else could anyone
get that type of info in such a perfect manner of writing? I have a presentation next week, and I'm on the search for such information.

Also visit my site: get followers
My web site > get followers